Hakkımızda

Çetaş Ambalaj olarak önce kaliteli insan yetiştirmeyi, kalite ve emniyet tekniklerini birleştirerek müşterilerimizin kullanımına en uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak kalite etkinliklerini kendimize ilke edindik.

Yapılan iş kişi ve kurumun aynasıdır, bu doğrultuda kaliteyi, kaliteli üretim yapmayı ve müşteri memnuniyetini bir zorunluluk değil bir yaşam tarzı olarak benimsedik. Başarı kadar hata da insanlar içindir, kalitesine önem vererek sürekli geliştirdiğimiz ürünlerimizi sıfır hata ve yüksek kullanılabilirlikle müşterilerimize sunmayı hedef edindik. Eğitimin ve öğrenimin yaşı yoktur felsefesiyle yönetici ve personelimizin kendini sürekli geliştirmesini kaliteli üretimin ayrılmaz bir parçası olarak düşündük.

Kalite yönetim sistemimizi sürekli gözden geçirerek varsa hatalarımızı ortadan kaldırmayı ve son kullanıcıyı bilinçlendirmeyi kendimize ilke edindik. Müşteri memnuniyetini devamlı kılacak, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını tam ve doğru olarak anlamak, üzerimize düşen görevi tam olarak yerine getirmeyi kendimize hedef edindik. İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak ürünlerini ve hizmetlerini en düşük maliyetle müşterilerimize sunmayı benimsemiştir. Her şeyin başı sağlık ve can güvenliği düşüncesiyle gerek çalışanlarımızın gerekse müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi, çevresine ve doğaya duyarlı bir üretim yapmayı amaç edindik. 

Sloganimiz . sağlıklı yaşam doğada çözünürlüğü mevcut malzemeyi üretmek,